Sitemiz Ve Kullanım Koşulları

Domain Platformu, ihs telekom 2. el domain pazarında satılık domaini olan üyelerinin domainlerini sergilediği satılık domain ilan sitesidir.
 
ilan edilen domainler admin onayından geçerek gerçekten kaliteli domainler sergilenecektir.
 
İHS dışında registrar firmalarında kayıtlı olan domainler sergilenmemektedir.
 
Domain Platformu satışa çıkarılan domainler ile ilgili sadece ilan sitesi olup, alıcılar ihs 2. el alanadı satış sisteminden domainleri satın almaktadır.
 
Domain Platformunun domain satışı, kiralanması ya da alımı ile ilgili direkt bir ilgisi bulunmamaktadır.
 
Siteye üye olan herkes ihs 2. el domain pazarında kayıtlı olan domainlerini ücretsiz olarak ilan edebilir.
 
Domain Platformu satılık ilanı verilen domainlerle ilgili sorumlu değildir. Alıcı satıcıya site üzerinden domain iletişim ile irtibata geçebilir. Alıcı sadece satıcının whois bilgilerinden irtibata geçebilir ya da ihs 2. el alanadı satış sistemi linkine tıklayarak ilan edilen domaini satın alabilir.
 
Sitede listelenen domainlerinde gerçekten listeleyen kişiye ait olup olmadığını test etme şansımız bulunmamaktadır. Dolayısı ile bu hususta oluşabilecek mağduriyetler nedeni ile sitemiz sorumlu değildir.
 
Domaini listeledikten sonra satış işlemini gerçekleştiren üyeler domaini listeden kaldırmak zorundadır. Satıştan kaldırılmayan domainlere ilişkin olarak domaini ilk listeleyen üye sorumludur.
 
Sitemizden verilen linkler nedeni ile ulaşılan sitelerin güvenliğinden sitemiz sorumlu değildir. Sitemiz Linklerle ulaşılan sitelerden sorumlu değildir. 

Copyright 2012 @ Tüm Hakları Saklıdır

Domain Platformu